Architect Designed Studio With Green Rooftop! Ep7L

  • 47 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Architect Designed Studio With Green Rooftop! Ep7L Athene van 47 m² ligt op circa 10-minuten loopafstand van Monastiraki treinstation en op afstand van slechts 500 meter van Begraafplaats van Kerameikos. Dit appartement voor 3 personen heeft een terras en biedt accommodatie niet ver van Tempel van Hephaistos.

Het appartement heeft ook 1 badkamer. Daarnaast vindt u er een haardroger en badlakens.

Deze accommodatie is biedt een kitchenette met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Het appartement bevindt zich in de wijk Athens Historical Center van Athene, slechts 1 km van het Akropolismuseum. Op ongeveer 10-minuten loopafstand van Thiseio metrostation is 1-slaapkamer Architect Designed Studio With Green Rooftop! Ep7L binnen het bereik van de Gemeentelijke Kunsthal. De accommodatie is op 450 meter afstand van Asomaton bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Architect Designed Studio With Green Rooftop! Ep7L Athene
Sunny Apartment On The 2Nd Floor In Bohemian Psiri In Athens' Historic Center-In Vivo Apartments
Mobiele prijsaanbieding

Sunny Apartment On The 2Nd Floor In Bohemian Psiri In Athens' Historic Center-In Vivo Apartments

110 m van de accommodatie
USD 132 USD 119
per nacht
Your Perfect Choice For Stay In Athens
Mobiele prijsaanbieding

Your Perfect Choice For Stay In Athens

8.0
Heel goed 7 beoordelingen
114 m van de accommodatie
USD 91 USD 82
per nacht
Athens Party Suite By Morenita
Mobiele prijsaanbieding

Athens Party Suite By Morenita "Read Property Lnformation"

8.3
Heel goed 24 beoordelingen
188 m van de accommodatie
USD 142 USD 128
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Eleftherios Venizelos
    35 km

    Treinstations

    Station Monastiraki
    500 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Bagageopslag

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer00002969496
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Architect Designed Studio With Green Rooftop! Ep7L gelegen?
      Architect Designed Studio With Green Rooftop! Ep7L is naast het Little Kook café gelegen.
    • Hoeveel kost het om bij Architect Designed Studio With Green Rooftop! Ep7L te verblijven?
      Een overnachting in Architect Designed Studio With Green Rooftop! Ep7L kost €138.
    • Welke betaalmethoden accepteert Architect Designed Studio With Green Rooftop! Ep7L?
      Architect Designed Studio With Green Rooftop! Ep7L accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Mastercard
      • Visa
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Ta Karamanlidika tou Fani en Lithos restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Architect Designed Studio With Green Rooftop! Ep7L?
      Architect Designed Studio With Green Rooftop! Ep7L is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Architect Designed Studio With Green Rooftop! Ep7L?
      Bij Architect Designed Studio With Green Rooftop! Ep7L kunnen gasten gebruik maken van een kitchenette uitgerust met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, keukengerei.
    • Wat is de afmeting van Architect Designed Studio With Green Rooftop! Ep7L?
      Architect Designed Studio With Green Rooftop! Ep7L meet 47 m².
    • Heeft Architect Designed Studio With Green Rooftop! Ep7L een wasmachine?
      Ja, een wasmachine is verkrijgbaar bij Architect Designed Studio With Green Rooftop! Ep7L.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Eleftherios Venizelos
    35 km

    Treinstations

    Station Monastiraki
    500 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Architect Designed Studio With Green Rooftop! Ep7L Athene

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten